5500nits Dış Mekan Kiralama LED Ekran 75W SMD P3.91 Kinglight Lambası
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3,91 mm | Dolap boyutu: | 500 x 500 mm / 500 x 1000 mm |
|---|---|---|---|
| Ağırlık: | 9 / 14 kg/Panel | Garanti: | 2 yıl |
| Parlaklık: | >5500nit | Sertifika: | CE,UL,FCC,ISO9001 |
| Vurgulamak |
5500nits Dış Mekan Kiralama LED Ekranı,75W SMD Dış Mekan Kiralama LED Ekranı,Kinglight Lambası Suya Dayanıklı Kiralama LED Ekranı |
||
Ürün Açıklaması
Suya Dayanıklı Dış Mekan Kiralama LED Ekran P3.91 Frankfurt'ta Kinglight Lamba Envanteri
Kiralama Ekranı Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 3.91mm.
2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°.
3, Dijital İşlem: 16 bit.
4, Standart kabin boyutu: 500 x 500 x 80mm, 500 x 1000 x 80mm, kabin ağırlığı: 9/14 kg/Panel.
5, Garanti: 2 yıl.
6, Önerilen minimum izleme mesafesi: 4m.
Kiralama Ekranı Açıklaması:
Bako Vision dış mekan kiralama led ekran pikselleri arasında 3.91mm, 4.81mm, 5.95mm, 6.25mm, bu pikseller içerisinde 3.91mm, 4.81mm en çok satan ve en uygun maliyetli serilerdir.
Kiralık Ekran Uygulaması:
Bako Vision dış mekan led elektronik video ekranı, direklere, tek direğe monteli, çift direğe monteli veya üç direğe monteli, sahne performansı, düğün, araba şovu vb.Bako Vision özel tasarımı ile bu ekranı interaktif zemin ekranı olarak çift amaçlı hale getirebiliyoruz.
Kiralık Ekran Özellikleri:
1, Yüksek IP Derecesi IP65, iyi su geçirmezlik ve toz direnci, her koşul için uygundur.
2, Daha geniş erişim için 160 ° geniş görüş açısı, büyük toplantılar için uygun, aynı görüntü kalitesi çıktısıyla her yönde kesintisiz.
3, 6.000nit'ten 9.000nit'e kadar yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığına karşı bile her yönden görülebilir.
4, Fanlarla iyi ısı dağılımı ve ortalama güç kaynağı, uzun kullanım ömrü.
kiralama EkranŞartname:
| fiziksel adım | 3,91 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD1921 |
| Piksel yoğunluğu | 65.536 piksel/m² |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 250 x 250 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 500 x 500 x 80 mm / 500 x 1000 x 80 mm |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 128 x 128 / 128 x 256 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum Döküm |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000 : 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 75W /panel |
| Maksimum Güç Tüketimi | 225 W /panel |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20℃ - 60℃ / 10℃ - 60℃ |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30℃ - 60℃ / 10℃ - 60℃ |
| Yenileme hızı | >1,920 Hz |
| Parlaklık | ≥6,000 nit |
| IP Derecesi (Ön/Arka) | IP65 / IP54 |
| sertifika | CCC, CE, ETL, RoHS |
Kiralama EkranıDurum:









SSS
Q1: LED Ekranınızın garantisi nedir?
A1: Led ekranımız için 2 yıl garantimiz ve led lambaların 100.000 saat ömrü var.
S2: Satış öncesi hizmetiniz ve satış sonrası hizmetiniz ne olacak?
A2: Satış öncesi hizmet için: Profesyonel bir satış ekibimiz ve 7/24 sorunuzu yanıtlamaya istekli 12 yıllık bir teknik ekibimiz var.Projeniz için eksiksiz bir çözüm sunabiliriz!
Satış sonrası hizmet için: Yedek parça ile boken modüllerin nasıl kullanılacağını, ekranların nasıl ayarlandığını ve boken modüllerinin nasıl değiştirileceğini size anlatabiliriz.
Ayrıca, sorunları çözmek için ülkenize teknik gönderebiliriz.Çoğunlukla, led ekranımızın garanti süresi içinde büyük sorunları olmayacaktır!
S3: Ödeme süreniz nedir?Teslimat ne kadar sürer?
A3: T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz, hem T/T hem de L/C için, peşin en az %30 depozito ve geri kalan %70 teslimattan önce.
Depozitoyu aldıktan sonra ortalama Üretim süremiz 16 gündür.
S4: Kontrol sistemi nedir?
A4: Senkronizasyon kontrolü için: Nova, Linsn veya Colorlight kontrol sistemi kullanıyoruz.
Asenkron kontrol için: Onbon veya Xixun kontrol sistemi kullanıyoruz.
Q5: led ekran ürün kalitesini nasıl sağlayabilirsiniz?
A5: Led ekran kalitemiz, 14 yıldır güvendiğimiz temel yetkinliğimizdir.
Kaliteli ürünler yapmak için her standart sürecimiz var.
Garanti süresi içinde herhangi bir kalite hatası olursa, size e-posta ile geri ödeme yapacağız.
Ürün Özellikleri
Suya Dayanıklı Dış Mekan Kiralama LED Ekran P3.91 Frankfurt'ta Kinglight Lamba Envanteri Kiralama Ekranı Hızlı Ayrıntılar:1, Piksel Aralığı: 3.91mm.2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°.3, Dijital İşlem: 16 bit.4, Standart kabin boyutu: 500 x 500 x 80mm, 500 x 1000 x 80mm, kabin ağırlığı: 9...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.