P3.9 İç Mekan Kiralama LED Ekran 500x500 500x1000 Kabin 3840 Yüksek Yenileme Hızı
Ürün Detayları
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm | Piksel Yoğunluğu: | 65536 Piksel/㎡ |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | >1200 nit | Yenileme hızı: | >1.920Hz |
| Dolap Boyutu: | 500x500x80mm / 500x1000x80mm | Garanti: | 2 yıl |
| Vurgulamak |
İç Mekan Kiralama LED Ekranı P3.91,İç Mekan Kiralama LED Ekranı 500x1000,Hızlı Sökme İç Mekan Kiralama LED Ekranı |
||
Ürün Açıklaması
İçerideki Kiralık P3.91 500x500 500x1000 LED Kabine 3840 Yüksek Yenilenme Hızı LED Ekranı
Özellikleri ve Avantajları:
İnce ve hafif ağırlıklı dolap tasarımı
Ölçü dökme alüminyum dolabı, boşluk olmadan kusursuz bağlantı. Ağırlığı sadece 8kg, kullanımı kolaydır. Hızlı kilitleme montajı ve sökülmesini son derece kolaylaştırır. Yüksek kaliteli fişler güvenilirliği sağlar.
Geri dön.Hızlı ve kolay bakım için servis modülü
Arka kontrol kutusu, tutma ve montajı daha verimli ve uygun hale getirmek için snap-in tasarımı kullanır.
Kesin 4K HD Görüntü Efektleri
Yüksek kontrast 4000: 1 ve ultra yüksek çözünürlüklü mükemmel görüntü kalitesi, size mutlak görsel zevk getiriyor.
Reklamın değerini büyük ölçüde arttırır.
Hızlı Kurulum ve Çözüm
Eşsiz fren kilidi tasarımı, üst ve alt kabine bağlantısı sadece bir saniyede tamamlanabilir, aşağıdaki videoyu izlemek için yöntemi kullanın.
Düzenlenebilir açı kilidini
Kabine, kendi açı ayarlama aygıtı ile yay şeklinde bağlanabilir, farklı yay bağlantı gereksinimlerini karşılamak için konkaf ve konveks 10 derece ayarlama elde edebilir.



İç mekan kiralık LED ekranıSpesifikasyon:
| Fiziksel Kırık | 3.91mm. |
| Piksel Yapılandırması | SMD2121 |
| Piksel yoğunluğu | 65,536 piksel/m2 |
| Modül Boyutları ((W x H) (mm) | 250 x 250 |
| Panel Boyutları (mm) | 500 x 500 x 80 / 500 x 1000 x 80 |
| Panel başına modül sayısı (W x H) | 2 x 2 / 2 x 4 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (W x H) | 64 x 64 |
| Panel'in Fiziksel Çözünürlüğü (W x H) | 128 x 128 / 128 x 256 |
| Panel malzemesi | Alüminyum dökme |
| Tek dolap ağırlığı | 8 / 14 kg/panel |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast oranı | 5, 000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 325W / m2 |
| Maksimum Güç Tüketimi | 780W/sqm |
| Çalışma sıcaklığı/nemliği | -10°C - 60°C / 10°C - 60°C |
| Depolama sıcaklığı/nemliği | -30°C - 60°C / 10°C - 60°C |
| Yenilenme Hızı | > 1,920 Hz |
| Parlaklık | ≥1200nits |
| Yatay bakış açısı | 160° |
| Dikey bakış açısı | 140° |
| Beklenen Yaşam Süresi | 100,000 saat |
| Max Stacking | 20 / 10 |
| Max Asılı | 20 / 10 |
| Hizmet | Ön / Arka |
| IP derecelendirme (Ön/Arka) | IP 40 / IP 21 |
| Tarama Yöntemi | 1/16 Tarama |
| Sertifikasyon | CCC, CE, ETL, RoHS |
İç mekan kiralık LED ekranıDavayla:





Sık Sorulan Sorular
S1: Ticaret şirketi misiniz, yoksa üretici misiniz?
A: 2005'ten beri Shenzhen'de bulunan profesyonel bir LED ekran üreticisiyiz.
Ödeme şartlarınız nedir?
A: T/T 30% as deposit, and 70% before delivery. Biz size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
Örnekleri sağlıyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
A: stokta hazır parçalarımız varsa örneği sağlayabiliriz, ancak müşteriler örnek maliyetini ve kurye maliyetini ödemek zorundadır.
Teslimat süreniz nasıl?
A: Genellikle, numune 7-10 gün gerektirir, kitlesel üretim süresi sipariş miktarı için 2-3 haftaya ihtiyaç duyar.
Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürer?
A: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile göndeririz. Gelmesi genellikle 3-5 gün sürer. Hava yolu ve deniz sevkiyatı da isteğe bağlıdır.
Ürünler için garanti veriyor musunuz?
A: Evet, ürünlerimize 2 yıllık ücretsiz garanti sunuyoruz.
S7: İşimizi uzun vadeli ve iyi bir ilişki nasıl yaparsınız?
A:1Müşterilerimizin yararlanmasını sağlamak için kaliteli ve rekabetçi fiyatları koruruz.
2Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyoruz ve samimiyetle iş yapıyoruz ve nereden geldikleri önemli değil.
Ürün Özellikleri
İçerideki Kiralık P3.91 500x500 500x1000 LED Kabine 3840 Yüksek Yenilenme Hızı LED Ekranı Özellikleri ve Avantajları: İnce ve hafif ağırlıklı dolap tasarımı Ölçü dökme alüminyum dolabı, boşluk olmadan kusursuz bağlantı. Ağırlığı sadece 8kg, kullanımı kolaydır. Hızlı kilitleme montajı ve sökülmesini ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.