USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
Ürün Detayları
| Fiziksel adım: | 2,5 mm | Panel Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Yenileme hızı: | ≥280 Hz | Servis: | Ön |
| IP Derecelendirmesi: | IP40 | Kare Hızı: | 60 fps |
| Vurgulamak |
P2.5mm İç Mekan LED Posteri,Çerçevesiz İç Mekan LED Posteri |
||
Ürün Açıklaması
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
BP Serisi
Ürün Özellikleri
| BP-2.5 | |
| Fiziksel Kırık | 2.5 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 2020 |
| Piksel yoğunluğu | 157,464 piksel/m2 |
| Modül Boyutları (W × H) ((mm) | 280x210mm |
| Panel Boyutları (mm) | 1897*571mm |
| Panel başına modül sayısı (W × H) | 2 × 9 |
| Panel'in Fiziksel Çözünürlüğü (W × H) | 108X81 |
| Panel malzemesi | Alüminyum |
| Tek dolap ağırlığı | 26kg |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast oranı | 4000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 250 W/ Set |
| Maksimum Güç Tüketimi | 750 W / set |
| Parlaklık | 11000 nit |
| Yenilenme Hızı | ≥3840 Hz |
| Dikey Görme açısı | 160° |
| Yatay bakış açısı | 140° |
| IP derecelendirme (Ön/Arka) | IP40 |
| Çerçeve Hızı | 60 fps |
| Beklenen Yaşam Süresi | 100,000 saat |
| Hizmet | Ön/Arka |
| Parlaklık seviyesi | El ile / Otomatik / Programlanabilir |
Ürün Özelliği

Çoklu uygulama
Alışveriş merkezinde, toplantı odasında, kontrol merkezinde, havaalanında, istasyonunda, süpermarkette, kantinde ve restoranda uygulanabilir.
→ Acil bilgi, anlık mesaj yayın
→Reklam platformu, marka modeli penceresi
→Alışveriş kılavuzu bilgileri, destekleyici hizmet bilgileri
Basit ve Kolay Bakım
→Sadece monte edilmiş
→Ön erişim için manyetik modüller

Çoklu ve Hızlı Kurulum
Yükseltme, duvar montajı, zeminde durma ve eğimli yapı montajı gibi yaratıcı kurulumlar için uygundur.

Paketleme

Şirketin Girişi
Shenzhen LED Vision Technology Limited, Shenzhen'de 2005 yılında başladı, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranların dünya standartlarında üreticisi,SHENZHEN BAKO LTD, iç ve dış pazarlardaki son profesyonel müşterileri barındırıyor.
Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ürün Özellikleri
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık BP Serisi İnce, şekil değişken Dijital Reklam Posteri ●İnce Görünüm ●Çoklu Kurulum ve Şekil Değişken ●Çeşitli Sinyal İşlemleri Ürün Özellikleri BP-2.5 Fiziksel Kırık 2.5 mm Piksel Yapılandırması SMD 2020 Piksel yoğunluğu 157,464 ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.