Karayolu Yanında Ticari Reklamlar İçin 6500 Nits P4 / P6 Açık Sabit Led Ekran
Ürün Detayları
| IP derecelendirme: | IP65 | ağırlık: | 65kg / m2 |
|---|---|---|---|
| Gri tonlama: | 16 bit | Kontrast Oranı: | 2000: 1 |
| Yenileme hızı: | ≥1920HZ | Panel Malzemesi: | Alüminyum döküm |
| Vurgulamak |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Ürün Açıklaması
6500 Nits P4 / P6 / P8 / P10 Karayolu Yanında Ticari Reklamlar için Açık Sabit Led Video Ekran
LED Ekran Özellikleri:
1. Süper hafif tasarım, kabinin kolay kurulmasını ve sökülmesini sağlar
2. Yüksek parlaklık, çeşitli uygulama ortamlarının ihtiyaçlarını karşılar
3. Enerji tasarrufu sağlayan tasarım ve renk bütünlüğünde iyi performans
4. Her işlem detayını sağlamak için süper işçilik
5. Çevresel hammadde (LED çipler, maske, yapıştırıcı ve çelik dolaplar)
6. Geniş görüş açısı.Yatay: ± 120 °, Dikey: ± 120 °
7. yüksek güvenilirlik: led, güç kaynağı, kablolar gibi iyi parçalar kullandığımız için dış mekan sabit led ekranımız en az 4-5 yıl çalışabilir.
P4 / P6 / P8 / P10 dış mekan sabit led ekranın özellikleri
| Modeli | BOF-F-6 |
| Piksel aralığı | 6,67 mm |
| Piksel yoğunluğu | 22500 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 960 mm * 960 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 144 * 144 piksel |
| Ağırlık | 65kg / m2 |
| Kabin Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Giriş Koruması | IP65 / IP54 |
| (ön arka) | |
| Parlaklık | > 6500nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300 w / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10 |
| 50 ~ 60 Hz | |
| Sıcaklık | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| (işletim / depolama) | |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 bağıl nem |
| /% 10 ~% 85 bağıl nem | |
| MTBF | ≥1000 saat |
| Ömür | ≥100000 saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |


LED Vision Technology Limited , 2005 yılında Shenzhen'de, dünya çapında bir üretici olan
Teknolojik olarak gelişmiş LED ekranlar, standart LED ekranların yanı sıra OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin de özel çalışmalarını sağlayabilecek kapasitededir.
BAKO VISION ürün serileri arasında I / O rantal, I / O sabit, UHD ince aralık, şeffaf ekran, reklam afişi, katlanabilir ekran… bu arada, deneyimli Ar-Ge ekibimiz ve kapsamlı yönetim , Her zaman açığız ve özelleştirilmiş çözümlerin yanı sıra yaratıcı ürünler için yeni model ve araçları kırma konusunda yetkiniz.
SSS
S1: İhtiyacınız için uygun bir led ekran nasıl seçilir?
A:Kendiniz led ekran seçerken 3 basit soruyu düşünmeniz yeterli.
1. İçeride mi yoksa dışarıda mı kullanacaksınız?
2. Kiralık kullanım için mi (bir yerden başka bir yere çok sık taşınması gerekiyor) veya sabit kurulum için mi (sonsuza kadar tek bir yere kurulacak)?
3. Satın almak istediğiniz led ekranın yaklaşık boyutu nedir?
S2: Hangi piksel aralığını seçmeliyim?
A:1.667--20,25,30 mm arasında birçok farklı piksel aralığı vardır, iç mekan led ekran için kullanılan kabaca prensip olarak küçük bir piksel (1,667 mm-10 mm), dış mekan led ekranı için kullanılan daha büyük piksel (10 mm-30 mm) vardır ( örneğin yüksek yol büyük reklam).
S3: Hangi kontrol sistemini seçmeliyim?
A:Piyasada led ekran için hem senkron hem de asenkron kontrol sistemi bulunmaktadır, büyük boyutlu led ekranlar için (genellikle 20 m2'den fazla) senkron kontrol sistemi kullanmak gerekir, 20 m2'nin altında syn veya asyn kullanmak size kalmıştır.Ancak asyn kontrol sisteminin yenileme hızı, senkron kontrol sisteminden çok daha düşüktür ve asyn kontrol sistemi için wifi, 3G, 4G vb. Kablosuz kontrolü kullanmayı seçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
6500 Nits P4 / P6 / P8 / P10 Karayolu Yanında Ticari Reklamlar için Açık Sabit Led Video Ekran 8-BOF-F.pdf LED Ekran Özellikleri: 1. Süper hafif tasarım, kabinin kolay kurulmasını ve sökülmesini sağlar 2. Yüksek parlaklık, çeşitli uygulama ortamlarının ihtiyaçlarını karşılar 3. Enerji tasarrufu sa...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.