Dış Mekan P10 LED Ekranlar Ön Hizmet Reklam Ekranı Meanwell Güç Kaynağı ile Tam Renkli Reklam Panosu
Ürün Detayları
| LED Modül Boyutu: | 320 * 320 mm / 320 * 160 mm | Dolap Boyutu: | 960 * 960mm |
|---|---|---|---|
| Led lambalar: | Nationstar, Epistar, Cree, Nichia | Güç kaynağı: | MeanWell |
| Sürücü IC: | MBI5124IC | Dolap Malzemesi: | Alüminyum döküm |
| Bakım Yolu: | Tam Ön Hizmet | Dolap Ağırlığı: | 35 kg / panel |
| Parlaklık: | 6.000 nit | Beklenen Ömür: | 100.000 Saat |
| Vurgulamak |
ön bakım led ekran,açık tam renkli led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Dış Mekan P10 LED Ekranlar Ön Hizmet Reklam Ekranı Meanwell Güç Kaynağı ile Tam Renkli Reklam Panosu (Dış Mekan Döküm Kabini.pdf)
Dış Mekan LED Ekranları Açıklamaları

- Ön Hizmet.
- Enerji Tasarrufu Teknolojisi.
- Çok Fonksiyonlu Modül Tokası.
- Çelik / Alüminyum Dolap.
- Hızlı Kilit Sistemi.
- IP65 ile su geçirmez.
Reklam LED Reklam Panosu Teknik Özellikler
| BOF-10 | |
| Fiziksel Adım | 10 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 3535 |
| Piksel yoğunluğu | 10.000 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G * Y) (mm) | 320 * 320/320 * 160 |
| Panel Boyutları (mm) | 960 * 960 * 112 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G * Y) | 32 * 32/32 * 16 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G * Y) | 96 * 96 |
| Panel Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Renkler | 281 trilyon |
| Parlaklık | 6.500 nit |
| Ağırlık (kg / panel) | 35 |
| İşleme | 16 bit |
| Yenileme hızı | > 1920 Hz |
| IP derecelendirme | IP65 / IP54 |
| Görüş açısı | V: 160 derece H: 140 derece |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20ºC-50ºC / % 10-% 90 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -20ºC-50ºC / % 10-% 90 |
| Ort./ Maks.Güç tüketimi | 350 / 700W / panel |
| Servis | Tamamen Ön |
Dijital LED İşaret Özellikleri
1. Önden Servis, Hızlı kilit sistemi, hızlı ve kolay kurulumu garanti eder.

2. bulut teknolojisi ile akıllı kontrol ve oynatıcı sistemi.
3. Zaman yönetimi ve gerçek zamanlı izleme.

Ön Servis LED Panel Uygulamaları
Stadyumlarda, reklamlarda, bankalarda, menkul kıymet borsalarında, istasyonlarda, alışveriş merkezlerinde, postanelerde, okullarda, gözetleme, restoranlar, eğlence, işletmeler vb.

Hakkımızda

BAKO VISION ürün serileri arasında UHD ince aralık, I / O kiralama, I / O sabit kurulum, şeffaf ekran, reklam afişi, katlanabilir ekran, esnek ekran, perde, zemin LED'i, çevre ekranı… bu arada deneyimli Ar-Ge ekibimiz ve kapsamlı yönetim, biz her zaman açığız ve özelleştirilmiş çözümlerin yanı sıra yaratıcı ürünler için yeni model ve takımları kırma konusunda yetkiniz.
1. Garanti: Tüm Led video görüntüleme ekranları için 2-5 Yıl.
2. Garanti, doğru saklama, kurulum, kullanım ve bakıma dayanmaktadır.
3. Garanti süresi boyunca, şirketimiz müşterileri için onarım veya yeni parçalar değiştirmeyi seçecektir.
4. Garanti süresinin aşılması durumunda, firmamız malzeme ve işçilik maliyeti için ücret talep edecektir.
* Paket: Ahşap paket, Uçuş çantası.
* Sevkiyat: Kara, deniz ve hava yolu ile.
* Teslim süresi: 15-20 iş günü.
* Ödeme: T / T mevduat olarak% 30, teslimattan önce% 70 bakiye.
* Nakliye limanı: Shenzhen, Çin.
* Garanti süresi: 2-5 yıl.
Ürün Özellikleri
Dış Mekan P10 LED Ekranlar Ön Hizmet Reklam Ekranı Meanwell Güç Kaynağı ile Tam Renkli Reklam Panosu (Dış Mekan Döküm Kabini.pdf) Dış Mekan LED Ekranları Açıklamaları Ön Hizmet. Enerji Tasarrufu Teknolojisi. Çok Fonksiyonlu Modül Tokası. Çelik / Alüminyum Dolap. Hızlı Kilit Sistemi. IP65 ile su ge...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.