Yüksek Kontrastlı P6 Dış Mekan Led Ekranı, Yol Kenarındaki Led Ekran 192 * 160 Piksel
Ürün Detayları
| Veri Yenileme Hızı: | > 1500Hz | Kabine çözünürlüğü: | 192 * 160pixels |
|---|---|---|---|
| İzleme açısı (H / V): | 140 ° / 140 ° | Piksel Yoğunluğu: | 27778 piksel / m2 |
| Sürüş yöntemi: | 1/6 tarama | Piksel hatası: | <0.0003</span> |
| Vurgulamak |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Ürün Açıklaması
Dış mekan LED ekranı, sağlam bir ürün oluşturmak için bir sac metal yapı kullanır. LED ışıkları, muhafazalar, silikonlar, sürücü IC'leri, güç kaynakları ve kablolar gibi anahtar bileşenler dış mekan sert ortamlar için en iyi seçimdir. Gerçek hava koşullarına dayanıklı, UV ışınlarına dayanıklı ve DIP / SMD enerjili, dış mekan kurulumu için klasik dış mekan LED ekran
Mevcut aralığı
hükümet plazas, eğlence plazas, büyük ölçekli eğlence plazas, yoğun iş ve ticaret merkezleri, reklam bilgi panoları, ticari sokaklar ve tren istasyonları vb
Temel Özellikler
1. Geniş görüş açısı, yüksek kontrast ve üstün parlaklık, öğleden sonra güneş ışığında zamanında, yine de iyi performans gösterebilir.
2. Yüksek parlaklık: Ürünler süper yüksek parlaklık LED'i benimserler, böylece güçlü güneş ışığında bile uzun mesafelerden net bir şekilde görebilirsiniz.
3. Yenilikçi piksel düzen tasarımı. Tüm renk bütünlüğünü büyük ölçüde geliştirir.
4. Ön IP 65, Arka IP54, tüm hava koşullarında çalışma, dış ortama tam uyum sağlar.
5. kesintisiz eklem ile standart dolap.
6.16bit renk işleme teknolojisi.
| model | OD-6 |
| Piksel aralığı | 6mm |
| Piksel yoğunluğu | 27778 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 1152mm * 960mm |
| Kabine Çözünürlük | 192 * 160pixels |
| Kabine Ağırlığı | 65kg |
| Dolap malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/8 tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (Çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |


Servisimiz:
1. Ürünlerimiz veya fiyatlar ile ilgili sorunuz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.
2. Akıcı İngilizce'deki tüm sorularınızı cevaplamak için iyi eğitimli ve deneyimli personel.
3. Satış alanınızın, tasarım fikirlerinin ve tüm özel bilgilerinizin korunması.
4. Kurulum kılavuzluğu, yazılım kullanım kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılımı CD'si ve benzeri dahil olmak üzere ücretsiz tam belgeler seti.
5. Ürünlerimizin müşterilerimize işlenmesi ve bakımı dahil olmak üzere ilgili eğitimler veriyoruz.
Ürün Özellikleri
P6 Tam renkli lP65 Açık Sabit LED Ekran LED Tabela Yüksek Parlaklık Dış mekan LED ekranı, sağlam bir ürün oluşturmak için bir sac metal yapı kullanır. LED ışıkları, muhafazalar, silikonlar, sürücü IC'leri, güç kaynakları ve kablolar gibi anahtar bileşenler dış mekan sert ortamlar için en iyi se...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.