P8 6500nits Açık Sabit LED Ekran 16bit Ekran Duvar Tüm Hava Direnci
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 8mm | led tipi: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| Sürüş yöntemi: | 1/8 Tarama | Gri Ölçeği: | 16bit |
| Parlaklık: | > 6500nits | Yaşam süresi: | ≥100000Hrs |
| Vurgulamak |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Ürün Açıklaması
Açık sabit LED ekran ticari reklam, stadyum, devlet halkı anniuncement vb. İçin mükemmeldir. Parlaklık, kesintisiz, renk tutarlılık piksel piksel, enerji tasarrufu, uzun ömürlü vb avantajı alır. Ayrıca, daha çevre, o olabilir Reklam afişlerini değiştirmeniz gerektiğinde, baskıyı veya plastik malzemeyi değiştirmek yerine, her gün yazılım tarafından oynatılacak içeriği değiştirin.
Ürün Özellikleri:
1. Açık SMD yüksek parlaklık ve yüksek kaliteli led kabul ederek kaliteli.
2. Mükemmel tekdüzelik ve ekran düzlüğü
3. Konveks Şekilli, Konkav Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı
4. Geniş görüntüleme meleği, daha fazla izleyici çekmek.
5. Tüm hava koşulları, dış mekan ortamına tamamen uyum sağlar.
6. Yüksek gri seviye ve yüksek yenileme hızı.
| model | OD-8 |
| Piksel aralığı | 8mm |
| Piksel yoğunluğu | 15625 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 1024mm * 768mm |
| Kabine Çözünürlük | 128 * 96pixels |
| Kabine Ağırlığı | 51kg |
| Dolap malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/8 tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 275w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (Çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |


SSS
Q1: ihtiyaç için uygun bir LED ekran nasıl seçilir?
C: Aşağıdaki üç soru hakkında düşünmeniz gerekiyor.
1.We ne için kullanacaksınız? Sadece iç veya dış mekan için mi?
2.Bu sabit bir yere kurmak istediğinizde veya istediğiniz zaman ve herzaman rahatça hareket etmesini istediğinizi düşündünüz mü?
3. satın almak istediğiniz led ekranın belirli boyutu nedir?
Paketiniz hakkında nasıl?
A: Genellikle, ahşap kutular veya uçuş durumda paketi. Öğenizin boyutuna ve ihtiyaçlarınıza karar verin. Seçimlerinize saygı duyarız. Şirketinizin logosunu kutuda yazdırabiliriz.
Q3.:Ben gönderiyi bilirim?
C: Evet, depozitonuzu aldıktan sonra 20-25 iş günü ile göndereceğiz.
Ürün Özellikleri
P8 6500nits Su Geçirmez Yüksek Yenileme Hızı Açık Sabit LED Ekran 16bit Ekran Duvar Açık sabit LED ekran ticari reklam, stadyum, devlet halkı anniuncement vb. İçin mükemmeldir. Parlaklık, kesintisiz, renk tutarlılık piksel piksel, enerji tasarrufu, uzun ömürlü vb avantajı alır. Ayrıca, daha çevre, o ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.