LED Video Duvar Sabit Küçük Açık Led Ekran Suya Dayanıklı Led Afiş Ekran Uzun Ömürlü
Ürün Detayları
| Parlaklık: | 6500nits | Gri tonlama: | 16 bit |
|---|---|---|---|
| Ömür: | ≥50000 saat | Sürüş yöntemi: | 1/4 tarama |
| IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 | LED Türü: | SMD3535 / DIP346 |
| Vurgulamak |
ön bakım led ekran,açık tam renkli led ekran |
||
Ürün Açıklaması
LED Video Duvar Sabit Küçük Açık Led Ekran Suya Dayanıklı Led Afiş Ekran Uzun Ömürlü
Açıklama:
1) Yüksek parlaklık DIP LED, dış mekan led ekranı için kullanılır, doğrudan güçlü güneş ışığına baksa bile ekran içeriğini görünür tutar.
2) Anti-UV ışın maskesi ile maskenin rengi UV ışınına maruz kalsa bile asla değişmez.
3) Hava koşullarına dayanıklı tasarım, tamamen dış mekan kullanımı.
4) Eklenen konektör ile montajı ve bağlantısı kolaydır.
5) Yüksek renk bütünlüğü ve net görüntü size canlı bir görsel-işitsel efekt getirebilir.
6) Hem önden hem de arkadan erişim mevcuttur.
7) Kullandığımız LED Yongalar, geniş görüş açısı, düşük güç tüketimi ve iyi renk bütünlüğü avantajlarına sahiptir.
8) Tüm led ekranın görüntü görüntüsünü daha mükemmel ve tekdüze yapan aynı düzeyde kırmızı, yeşil ve mavi led çipleri kullanın.
9) Piksel ve tek led bakımı yapılmıştır.
10) Kaliteli hammadde, doğru teknik ve dikkatli inceleme, led ekranın yüksek kalitesini garanti eder
Özellikler ve Uygulama:
1. Reklam için yeni tasarım, geçmişte tüm reklamlar dururken, artık tüm reklamlar mobil olabilir, bu nedenle daha iyi reklam etkisine sahip olabilir. Çeşitli yerlerde sabit dış mekan video ekranlarına sahip olmak yerine, mobil bir LED ekran Her günün en yoğun saatlerinde şehrin farklı stratejik noktalarına park edebileceğiniz bir kamyona monte edilmiş, ayrıca bir etkinlik yönetim şirketiyseniz ve herhangi bir yere led bir ekran hareket ettirmeniz gerekiyorsa, kamyona monte bir led ekran olacaktır. mükemmel cevap olun.
2. Portatif led ekran. Kamyona bağlı olarak bir yerden bir yere taşınması çok kolaydır.
3. LED ekranımız tüm dünyada farklı alanlara monte edilebilir. -20ºC'ye kadar düşük sıcaklık ve + 50ºC'ye kadar yüksek sıcaklık, yüksek nem ve deniz kenarı gibi yüksek tuzlu hava ortamı, dış kabin nem ve tuz geçirmezdir.
4. Yüksek parlaklık DIP LED, hava koşullarına dayanıklı tasarıma sahip mobil kamyon led ekranı için yaygın olarak kullanılır, bu nedenle sevimli hava koşullarında açık havada kullanılabilir.
5. Anti-şok.
6. Kiralama pazarında yaygın olarak kullanılır, yoğun cadde veya kavşaklarda, konferanslarda, gösterilerde, konserlerde, spor etkinliklerinde, büyük açılışlarda, sergilerde, siyasi mitinglerde, seçimlerde vb. Reklamlar için idealdir.
Ürün Avantajları:
Yüksek yenileme oranı: NOVA kontrol sistemi ile, fotoğraflandığında tarama çizgisi yok.
Yüksek gri seviyesi: Her biri 256 RGB, 16,7M renk, canlı ve mükemmel video efekti görüntüler.
Yüksek çözünürlük: Yeni nesil LED ekranın en belirgin özellikleri.
İyi renk bütünlüğü: Lamp Nationstar markası ve yüksek yenileme MBI5123 IC ile.
Yüksek Parlaklık: 6000-8000cd / m2, parlaklık otomatik olarak ayarlanır.
Yüksek Kalite: CE, RoHs, FCC, UL, IP65, ISO9001 + 72 Saat ciddi test süresi geçti.
Uzun ömür: 100.000 saatin üzerinde, en az 2 yıl garanti.
ODM ve OEM her ikisi de mevcuttur.
Özellikler:10-BDF-Tia.pdf
| Modeli | OD-10 |
| Piksel aralığı | 10 mm |
| Piksel yoğunluğu | 10000 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD3535 / DIP346 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 960 mm x 960 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 96 * 96 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 60kg |
| Kabin Malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) |
IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° (120 ° / 70 °) |
| Sürüş Yöntemi | 1/4 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 250 ağırlık / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10 50 ~ 60 Hz |
| Sıcaklık (işletim / depolama) |
-20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 bağıl nem /% 10 ~% 85 bağıl nem |
| MTBF | ≥1000 saat |
| Ömür | ≥100000 saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |


Ürün Özellikleri
LED Video Duvar Sabit Küçük Açık Led Ekran Suya Dayanıklı Led Afiş Ekran Uzun Ömürlü Açıklama: 1) Yüksek parlaklık DIP LED, dış mekan led ekranı için kullanılır, doğrudan güçlü güneş ışığına baksa bile ekran içeriğini görünür tutar. 2) Anti-UV ışın maskesi ile maskenin rengi UV ışınına maruz kalsa ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.