Dış Sabit Billboard LED Ekran 6.4mm SMD2727 Iow Güç Tüketimi
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 6.4mm | LED yapılandırma: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | ≥6500nit | İzleme açısı (H / V): | 160 ° / 140 ° |
| Veri Yenileme Hızı: | > 1920Hz | IP düzeyinde: | IP65/IP54 |
| Güç Tüketimi (ort.): | 245w / metrekare | ||
| Vurgulamak |
led dijital billboard,açık led billboard |
||
Ürün Açıklaması
6.4mm SMD2727 Açık Sabit Billboard LED Ekran, Yüksek Parlaklık Video Duvar
Açıklama
Muhtemelen tarihin en güzel açık hava reklam ekranı, Bako fotoelektrik yıkıcı dış mekan LED ekran, doğrudan aksesuarları ikinci değişim stadyum çit ekran seçebilirsiniz.
Modül ve kutu alüminyum malzemeden üretilmiştir ve ısı yayma kabiliyeti geleneksel demir kutusundan 60 kat daha iyidir; operasyon yüksek sıcaklık ortamında kararlıdır ve ekran ömrü büyük ölçüde uzar.
SSS
1. Piksel Aralığı, Piksel Yoğunluğu, LED QTY ve Piksel Yapılandırması nedir?
Piksel Aralığı, komşu pikseller arasındaki mesafedir.
Piksel Yoğunluğu, metre kare başına piksel miktarıdır.
LED QTY, kare başına LED lambaların miktarıdır.
Piksel Yapılandırması, bir pikselin tutarlılığının açıklamasıdır, örneğin, 1 kırmızı lamba, 1 yeşil lamba ve bir piksel oluşturmak için 1 mavi lamba kullanırız, piksel yapılandırması 1R1G1B'dir.
2. LED Tipi, Modül boyutu ve Modül çözünürlüğü nedir?
LED Tipi, LED lambanın tanımıdır, örneğin, marka, fiziki şekil, lambanın boyutu vb.
Modül boyutu bir modülün ölçümüdür.
Modül çözünürlüğü, modül başına düşen piksel sayısıdır.
3. Sürücü Yöntemi, IC ve Güç kaynağı nedir?
Sürüş Yöntemi: her zaman statik, 1/2 tarama, 1/4 tarama, 1/8 tarama, 1/16 tarama kullanırız, ikincisi birinciden daha az parlaklığa katkıda bulunur. Biz her zaman statik dış mekanı kullanırız ve farklı tipte taramaları kullanırız.
Sürüş IC, LED lambaları kontrol etmek ve kontrol sistemi ile lambalar arasında bir köprü olarak kullanılan birkaç IC türü için genel bir terimdir.
Güç kaynağı: 220V AC'den 5V DC'ye aktarım olarak kullanılan bir cihaz. Her zaman kabinede bir kutu gibi görünüyor.
4. Görüş açısı nedir?
Görüntüleme açısı, bir görüntünün kabul edilebilir görsel performansla görüntülenebildiği maksimum açıdır. Yatay görüş açısı ve dikey görüş açısı içerir.
| model | Uzay-6.4 |
| Piksel aralığı | 6.4mm |
| Piksel yoğunluğu | 24414 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 1024mm * 768mm |
| Moduel Boyut | 512 * 256 |
| Dolap malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 160 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/8 tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1920Hz |
| Gri Ölçek | 14 ~ 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 245w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Ağırlık | 34kg |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Ürün Özellikleri
6.4mm SMD2727 Açık Sabit Billboard LED Ekran, Yüksek Parlaklık Video Duvar Açıklama Muhtemelen tarihin en güzel açık hava reklam ekranı, Bako fotoelektrik yıkıcı dış mekan LED ekran, doğrudan aksesuarları ikinci değişim stadyum çit ekran seçebilirsiniz. Modül ve kutu alüminyum malzemeden üretilmi...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.