IP65 Kiralama Açık Led Video Ekran Kartı, İyi Düzlük Özel Led Ekranlar
Ürün Detayları
| dolap kalınlığı: | 80mm | IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 |
|---|---|---|---|
| Piksel aralığı: | 3.91mm | Parlaklık: | 6500nits |
| LED Türü: | SMD2727 | Gri tonlama: | 16bit |
| Vurgulamak |
ön bakım led ekran,açık tam renkli led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ön Servis LED Ekran IP65 Dış Mekan Kiralama Hafif Kolay Kurulum İyi Düzlük Ekranı
6-Dış mekan kiralama led display.pdf
Dış Mekan Kiralama LED Ekran Açıklaması:
1. Modülerleştirme tasarımı.Herhangi bir alet kullanmadan kabinleri, modülleri ve güç kaynaklarını sökebilirsiniz.
2. Eğri montajı mevcuttur. İç ve dış 10 ° 'ye kadar.
3. Toz geçirmezlik ve su geçirmezlik derecesi IP65 ön tarafa ve IP54 arka tarafa ulaştı, ekranı kazara dökülen içeceklerden ve yağmurdan koruyabilir ve faaliyetleri sorunsuz bir şekilde garanti edebilir.
4. Ultra sessiz fan ile mükemmel ısı dağılımı ve gürültüsüzlük.
5. Parlak olmayan yüzeye ve daha iyi kontrast oranına sahip makromoleküler esnek maske.
6. Çalışma süresi ve sıcaklığı göstermek için akıllı LCD monitör.
7. RCFG dosyası fabrikaya kaydedilebilir.RCFG dosyasını kaybederseniz, "fabrikayı geri yükle" yi tıklamanız yeterlidir.
Şık ve zarif görünüm tasarımı ve ultra hafif.
8. Hassas renk gereksinimlerini karşılamak için otomatik renk kalibrasyonu, daha geniş görüş açısı, daha geniş izleyici aralığı.
9. Mükemmel termal performans.
10. Zaman kazanın: hızlı oluşturun, bakımı hızlı yapın, yüklemesi veya boşaltması kolay.
11. Bu sadece mükemmel görünümü değil, aynı zamanda daha iyi bir sahne gösterimi efekti için: her devrenin iyi düzenlenmiş olduğundan emin olmak için, her vidanın sağlam ve güvenilir olduğundan emin olun;her süreç yumuşatılmıştır; amacımız her faaliyetinizin canlı, güzel ve mükemmel olmasına izin vermektir.
12. Yüksek yenileme hızı ile senkronizasyon ile PC ile kontrol edilir;bir senkronizasyon kontrol sistemi de mevcuttur.
Dış Mekan Kiralama LED Ekranı Temel Özelliği:
• Ultra ince ve hafif
• Kiralık döküm alüminyum yapı
• Kusursuz ekleme
• Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum
• Yüksek yenileme hızı ve yüksek kontrast
• Geniş görüş açısı
• Çalışma durumu göstergesi mevcut
Şartname:
| Modeli | BOR-II-3.91 |
| Piksel aralığı | 3,91 mm |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 500 mmx500 mm / 500 × 1000 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 128 * 128 piksel / 128 * 256 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 8 / 15kg |
| Kabin Malzemesi | döküm alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300 w / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / saklama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000 saat |
| Ömür | ≥100000 saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |



Ürün Özellikleri
Ön Servis LED Ekran IP65 Dış Mekan Kiralama Hafif Kolay Kurulum İyi Düzlük Ekranı 6-Dış mekan kiralama led display.pdf Dış Mekan Kiralama LED Ekran Açıklaması: 1. Modülerleştirme tasarımı.Herhangi bir alet kullanmadan kabinleri, modülleri ve güç kaynaklarını sökebilirsiniz. 2. Eğri montajı mevcuttur...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.