6500Nits P5 Dış Mekan Reklam Panosu Nationstar SMD1921 ile LED Ekran Reklamlar için
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 5mm | Piksel yoğunluğu: | 40.000 piksel / m² |
|---|---|---|---|
| LED Türü: | SMD1921 | İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° |
| Parlaklık: | 6500nits | Sürüş yöntemi: | 1/9 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.): | 250w / m | ||
| Vurgulamak |
Açık led billboard,açık elektronik tabela panoları |
||
Ürün Açıklaması
6500Nits P5 Dış Mekan Reklam Panosu Nationstar SMD1921 ile LED Ekran Reklamlar için
P5 Billboard Led Ekran Açıklama:
Benzersiz Müşteri Hizmetleri ile Devrim Niteliğinde LED Tasarımı - Yalnızca BAKOVISION'dan
Müşteri hizmetleri sadece sunduğumuz bir şey değil, kim olduğumuzdur.Başarınızı garantilemek için izin vermekten kuruluma, eğitim ve hizmete kadar her adımda yanınızdayız.
P5 Billboard Led Ekran Avantajı:
1. Güvenilir kalite, gelişmiş ve olgun teknoloji, endüstriyel standartlara ve gelişen teknoloji trendine uygun.
2. İyi ısı emisyonu, su geçirmez ve istikrarlı performans.
3. Sistemin ses ve video arayüzü, TV yayın sinyaline canlı, eksiksiz ve yüksek kaliteli LED ekran sunabilir.
4. Ekran görüntüsünün yüksek çözünürlüğü ve tanımı, net ve flaşsız ekran görüntüsü.
5. Video ve radyo frekansı girişini destekler, özel yapı serbestçe monte edilebilir.
P5 Billboard Led Ekran uygulaması
Stadyum, banka, restoran, istasyon, alışveriş merkezi, hükümet, okullar, eğlence ve işletmelerde yaygın olarak kullanılır.
P5 Billboard Led Ekran Özellikleri
| BOF-B-5 | |
| Fiziksel Adım | 5 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 2727 |
| Piksel yoğunluğu | 40.000 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 320 × 160 |
| Panel Boyutları (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Panel Başına Modül YOK (G × Y) | 3 × 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 64 × 32 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 192 × 192 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (m²) | 65/45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 36 W / m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W / m² |
| Parlaklık | ≥6500 nit |
| Yenileme hızı | > 1.920 Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey İzleme açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100, 000 Saat |
| Servis | Arka |
| IP derecelendirme | IP 65 |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20 ℃ - 50 ℃ /% 10 -% 90 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -20 ℃ -50 ℃ /% 10 -% 90 |
| Tarama Yöntemi |
1/8 Tarama |




Ürün Özellikleri
6500Nits P5 Dış Mekan Reklam Panosu Nationstar SMD1921 ile LED Ekran Reklamlar için P5 Billboard Led Ekran Açıklama: Benzersiz Müşteri Hizmetleri ile Devrim Niteliğinde LED Tasarımı - Yalnızca BAKOVISION'dan Müşteri hizmetleri sadece sunduğumuz bir şey değil, kim olduğumuzdur.Başarınızı garantilemek ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.