P6.67mm Billboard LED Ekran SMD2727 1/4 Tarama Yüksek Renk Sadakat / Tekdüzelik
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 4.81mm | Piksel Yoğunluğu: | 28224 piksel / m² |
|---|---|---|---|
| led tipi: | SMD2727 | Kabine Boyut: | 1280 * 960mm |
| Parlaklık: | > 5500nits | Sürüş yöntemi: | 1/4 tarama |
| Gri Ölçeği: | 16bit | ||
| Vurgulamak |
led dijital billboard,açık led billboard |
||
Ürün Açıklaması
P6.67mm Billboard LED Ekran, SMD2727 1/4 Tarama Dijital Yüksek Parlaklık LED Video Duvar
özellik
• Konveks Şekilli, Konkav Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı
• Yüksek renk kalitesi ve tekdüzelik
• Düşük tüketim ve uzun ömür
• Mükemmel termal yönetim
• Mükemmel su geçirmez yapı
• Geniş görüş açısı
• Ön servis tasarımı, Bakım için kolay
Uygulama
İlk olarak, reklam medyasının alanı . Eşsiz avantajları ile LED ekran, geleneksel reklam panolarının yerini, üç tarafı, ışıklı kutuları vb. Değiştirdi ve reklam medyası sektöründe yeni bir güç haline geldi. Geleneksel reklamlar sadece fotoğraf çekerken, LED ekranlar resim, video, metin ve sesleri mükemmel bir şekilde birleştirir ve yüksek çözünürlüklü, yüksek parlaklık, parlak renkler, açık konu, yeni tasarım, canlı görüntü, basit ve parlak özelliklerine sahiptir. Reklam medyası led ekranının ana uygulama alanları, tüm hareketli caddeler, alışveriş merkezleri, kare parklar, bina binaları, simgesel yapılar, istasyon havaalanları ve benzerleridir.
İkincisi, eğlence kültürü alanı . En yaygın olarak kullanılan sahne, büyük parti ve diğer arka plan büyük ekran ledleridir, sahnede yayın ve harika oynatımlar yaşayabilir, koltuk kısıtlamalarını kırabilir, böylece sahneden uzaktaki seyirciler sahnede performansı açıkça görebilirler. muhteşem bir ortam yaratma Yüksek kalitede ses efektleri ile birleştirilen son derece davetkar bir atmosfer, mükemmel bir görsel-işitsel şölen sunar. Ana uygulama mekanları tüm akşam konserleri, etkinlik mekanları, tiyatro tiyatroları, TV istasyonları, üst düzey kulüpler vb.
Üçüncü olarak, spor alanı . 2008 Pekin Olimpiyat Oyunlarının ana mekanlarının LED ekranlarının herkes üzerinde derin bir etki bırakacağına inanıyorum. Stadyumun büyük ekranının rolü, stadyumun harika sahnesini, yavaş hareketin oynatılmasını ve belirli merceklerin görüntülenmesini oynamaktır. Ana uygulama alanı tüm futbol sahası led çit ekranı, basketbol salonu LED huni ekranı, yüzme havuzu pisti ve saha müzesi LED kronograf skor ekranı, yanı sıra çeşitli stadyumların duvar veya sütun LED ekran.
Dördüncüsü, trafik rehberliği alanı . Hareketli caddelerin ya da otobanın her iki tarafında kesişen yollarda trafiğe neden olan LED ekranlar kurulacaktır. Bu görüntüler genellikle kontrol merkezi tarafından kontrol edilir. Diğer yol durumu izleme cihazları ile birlikte, trafik koşullarını veya trafik sıkışıklığı bilgilerini yol koşullarına göre otomatik olarak görüntüler ve gezginler için seçim yaparlar. En iyi rotaya en iyi referansı yapın.
LED yaratıcı ekran için beş, özel bir yer . Günümüzde, temel olarak her şehrin müzeleri, bilim müzeleri ve diğer yerleri vardır ve yüksek teknoloji LED ekran ile yakın bir bağlantıya sahiptir. Şu anda, LED yaratıcı ekran uygulama alanı tüm müze LED küresel ekran, Bilim Müzesi LED spiral ve LED Rubik Küp, Çocuk Sarayı LED yaratıcı ekran, Havacılık LED davul ekran, yanı sıra sanat müzeleri, sanat galerileri, deneyim salonları ve diğer yerler.
Bu alanlara ek olarak, ekranlar led ekran ile kullanılabildiği sürece, led ekranlar daha fazla endüstride de kullanılacaktır.
Açıklama:
| model | ODF-6 |
| Piksel aralığı | 6.67mm |
| Piksel yoğunluğu | 28224 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| Kabine boyut | 1280 * 960mm |
| Kabine Çözünürlük | 192 * 144px |
| Kabine Ağırlığı | 79kg |
| Dolap malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 5500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/4 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 250w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥50000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Ürün Özellikleri
P6.67mm Billboard LED Ekran, SMD2727 1/4 Tarama Dijital Yüksek Parlaklık LED Video Duvar özellik • Konveks Şekilli, Konkav Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı • Yüksek renk kalitesi ve tekdüzelik • Düşük tüketim ve uzun ömür • Mükemmel termal yönetim • Mükemmel su geçirmez yapı • Geniş ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.