Bükülebilir Kapalı LED Poster Ekran Yumuşak Modül HD HUB 20 Pin Arayüzü
Ürün Detayları
| Uygulama: | etkinlikler, video, reklam | Arayüz: | HUB 20 pimli |
|---|---|---|---|
| İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° | Piksel yoğunluğu: | 10000 piksel / m2 |
| Kontrol metodu: | Senkron veya Asenkron | Düzlük hatası: | ≤0.2mm |
| Vurgulamak |
led afiş ekran,led afiş ekranı |
||
Ürün Açıklaması
LED Yumuşak Modül İşlevi ve Teknolojisi Karakter:
- Güzel bir görünüm ile tasarlandı: Tüm güç kaynakları ve alıcı kartları panele yerleştirilmiştir.
- Alışveriş merkezi, otel, 4S mağazası ve diğer durumlar için uygundur.
- Maske malzemesi alüminyumdur ve döküm alüminyum teknolojisi için geçerlidir.
- Yumuşak ve esnek modüller, görüntüleyebileceğiniz gibi farklı şekillerde tasarlanabilir.
- Modülleri ve sabit çerçeveyi veya kabini bağlayarak silindir şeklinde, S şeklinde, dalga şeklinde yapılabilir.
- Hızlı güç ve veri konektörleri ile bağlanan esnek modül, farklı şekillerde LED ekrana kolayca erişebilir.
- Karmaşık kablo kontrolü ve bağlantısı olmadan yüksek düzlük ve yüksek renk bütünlüğü.

Esnek LED Ekran
- Yapılara uyum sağlama yeteneği ile modülün akıllı, yaratıcı LED ekran sistemlerine uyması uygundur.
- Ekran benzersiz bir kauçuk bazlı manyetik esnek modüler ile tasarlanmıştır.
- Esnek LED ekran teknolojimizi kullanarak çekici ve yenilikçi bir şekilde benzersiz bir led ekran oluşturabiliriz.
- Konferans merkezinde, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde ve diğer yerlerde sütunların veya kıvrımlı dinamik duvarların sunduğu muhteşem görüntüleri görmek mutluluk duyar.

| Modeli | BS-2.5 |
| Piksel aralığı | 2,5 mm |
| LED Türü | SMD2121 |
| Modül Çözünürlüğü | 96 * 28 |
| Modül Boyutu | 240 * 120 mm |
| Sürüş Yöntemi | 1/40 |
| Piksel yoğunluğu | 10000 piksel / m2 |
| İzleme Açısı (Y / D) | 160 ° / 140 ° |
| Arayüz | HUB 20 pimli |
| Güç Tüketimi (AVG.) | 300 w / m2 |
| Yenileme hızı | 1500 Hz |
| Parlaklık | > 1500nit |
| Kontrol metodu | Eşzamanlı veya Eşzamansız |
| Çalışma gerilimi | AC 220V / (110V) ±% 15, 47 ~ 63HZ |
| Özellikleri | esnek, taşınabilir, bükülebilir, su geçirmez, eğri |
| Uygulama | etkinlikler, video, reklam |
| Gri tonlama | 14 bit |
| Düzlük hatası | ≤0,2 mm |
| Çalışma sıcaklığı / nem | -20 ~ 45 ℃ /% 10 ~% 80 Bağıl Nem |
| Sıcaklık / nem saklama | -30 ~ 60 ℃ /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| Sürüş modu | Sabit akım sürücüsü |
| Modül ağırlığı | 0,21 kg |

LED Vision Technology Limited , 2005 yılında Shenzhen'de, dünya çapında bir üretici olan
Teknolojik olarak gelişmiş LED ekranlar, standart LED ekranların yanı sıra OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin de özel çalışmalarını sağlayabilecek kapasitededir.
BAKO VISION ürün serileri arasında I / O rantal, I / O sabit, UHD ince aralık, şeffaf ekran, reklam afişi, katlanabilir ekran… bu arada, deneyimli Ar-Ge ekibimiz ve kapsamlı yönetim , Her zaman açığız ve özelleştirilmiş çözümlerin yanı sıra yaratıcı ürünler için yeni model ve araçları kırma konusunda yetkiniz.
SSS
S1: İhtiyacınız için uygun bir led ekran nasıl seçilir?
A:Kendiniz led ekran seçerken 3 basit soruyu düşünmeniz yeterli.
1. İçeride mi yoksa dışarıda mı kullanacaksınız?
2. Kiralık kullanım için mi (bir yerden başka bir yere çok sık taşınması gerekiyor) veya sabit kurulum için mi (sonsuza kadar tek bir yere kurulacak)?
3. Satın almak istediğiniz led ekranın yaklaşık boyutu nedir?
S2: Hangi piksel aralığını seçmeliyim?
A:1.667--20,25,30 mm arasında birçok farklı piksel aralığı vardır, iç mekan led ekran için kullanılan kabaca prensip olarak küçük bir piksel (1,667 mm-10 mm), dış mekan led ekranı için kullanılan daha büyük piksel (10 mm-30 mm) vardır ( örneğin yüksek yol büyük reklam).
S3: Hangi kontrol sistemini seçmeliyim?
A:Piyasada led ekran için hem senkron hem de asenkron kontrol sistemi bulunmaktadır, büyük boyutlu led ekranlar için (genellikle 20 m2'den fazla) senkron kontrol sistemi kullanmak gerekir, 20 m2'nin altında syn veya asyn kullanmak size kalmıştır.Ancak asyn kontrol sisteminin yenileme hızı, senkron kontrol sisteminden çok daha düşüktür ve asyn kontrol sistemi için wifi, 3G, 4G vb. Kablosuz kontrolü kullanmayı seçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Kapalı LED Esnek Tam Renkli Yumuşak Modül HD Yüksek Parlaklık 15-Yumuşak Modül.pdf LED Yumuşak Modül İşlevi ve Teknolojisi Karakter: Güzel bir görünüm ile tasarlandı: Tüm güç kaynakları ve alıcı kartları panele yerleştirilmiştir. Alışveriş merkezi, otel, 4S mağazası ve diğer durumlar için uygundur. ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.