Hızlı Kilit Sistemi Keyfi Kombinasyonu ile 4K Ultra HD Ön Servis LED Ekran
Ürün Detayları
| Modül Boyutu: | 150 x 168.5mm | LED yapılandırma: | SMD1010 |
|---|---|---|---|
| Piksel aralığı: | 2.34mm | Güç Tüketimi (AVG.): | 300W / m² |
| Parlaklık: | 600 ~ 800nit | Piksel Yoğunluğu: | 182314 |
| Vurgulamak |
ön bakım led ekran,açık tam renkli led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Açıklama:
Hafif ve küçük hacimli ultra HD ince kademe LED ekran.
Piksel tasarımı, ön bakım hizmeti için piksel kabul edin.
Hızlı kilit montajı ve sabitleme sistemi ile donatılmıştır.
2K / 4K / 8K büyük ekranlar için keyfi bir kombinasyon olabilir.
HD geniş ekran için ilk tercih olmalı.
Temel Özellikler:
Düzene kabin şekli:
Geleneksel panel şeklini kırın, kabinin görünümünü ve arka kapağın gücünü artırın.
Hızlı kilit sistemi:
Dolapta bulunan 4 adet küçük hızlı kilit sistemi. Monte edildiğinde dolap hızlı kilit ile doğrudan kilitlenir.Bu, montajı çok daha kolay ve daha basit hale getirir.
Yatay çift kolları:
Bu arada, dolapların sanatsal yönünü arttırmak için kolay tasarlanmıştır. Dolap gövdesinin ve sapının her iki rengi de özelleştirilebilir.
Gizli kablo döşeli tasarım:
Kablo gizli, kabin arka kablosuz görsel.
Gösterge ışığı:
Dolabın düzgün çalışıp çalışmadığını denetleme.
Ön servis tasarımı:
Güç kaynağı, hub kartı, tüm ön montajı veya sökülmesi için kart ve modül alın. Bir tamir koridoru rezerve etmek gereksizdir. Yerleşik yükleme yöntemi, yerden tasarruf sağlamaya yardımcı olabilir.
Ayrıca ön bakım mevcuttur.
Ön servis led 4k ultra hd ekran :
HD ince pitch Ön servis LED ekran, alüminyum döküm kalıbı kullanır, +/- 0,05 mm dahilinde CNC finiş işleme, ekleme hatası kullanır.
Mükemmel düzlük, rasgele boyut ekleme mevcuttur.
İnce ve hafif tasarım, tek dolap sadece ağırlık8.8kg ve 73mm kalınlığında.
16: 9 ekran altın oranı kullanıcılara mükemmel görsel konfor sağlar.
Verimli ısı dağılımı ve kararlı performans.
Şartname :
| Piksel aralığı | 2.34mm |
| Piksel yoğunluğu | 182314 / m 2 |
| LED Türü | SMD1010 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 600 * 337mm |
| Kabine Ağırlığı | 8,8kg |
| Kabine Kalınlığı | 70mm |
| Dolap malzemesi | kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP43 |
| Parlaklık | > 800nits |
| Görüş açısı (h / v) | 160 ° / 140 ° |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300w / m 2 |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | 80 2880Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (Çalışma / depolama) | -20 ° 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Hakkımızda:
Shenzhen BAKOVISION Technology Co.Ltd , 2009'dan beri dünya çapında kapsamlı bir üretici ve LED ekran çözümleri sağlayıcısı ve yan sistemlerini kapsamıştır. Merkezi Shenzhen, uluslararası talepleri karşılamak için 6,000m2'lik bir üretim tesisi ile Shenzhen'de kurulmuştur. Müşterilerimiz için yurtiçinde ve dünya çapında LED ekranların ve çözümlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımında tek elden alışveriş sağlıyoruz.
Ürünlerimiz spor, reklam, konserler, alışveriş merkezleri, stadyumlar, sergiler veya hayal gücünüze gelen diğer iç ve dış mekan etkinlikleri de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kapalı, açık, sabit, kiralık ve yaratıcı LED Çözümleri içerir.
Biz kesinlikle ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini takip ediyor ve CE, FCC, UL, ROHS, CCC vb. Geçti. Tüm bu faktörler yüksek kaliteli LED ürünleri ve etkili hizmetler sağlıyor.
<span color: black; "=" "> LED'i hedef alan şirket kültürünü '' Profesyonel, Konsantrasyon, Odak '' olarak sürdürüyoruz, LED teknolojisinin ve LED alanında perfervid rekabetin gelişmesiyle.



Ürün Özellikleri
Ön Servis LED Ekran 4K Ultra HD Hızlı Kilit Sistemi Keyfi Kombinasyon Özelleştirilmiş Açıklama: Hafif ve küçük hacimli ultra HD ince kademe LED ekran. Piksel tasarımı, ön bakım hizmeti için piksel kabul edin. Hızlı kilit montajı ve sabitleme sistemi ile donatılmıştır. 2K / 4K / 8K büyük ekranlar i...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.