Reklam Tabela için Açık Billboard Led Ekran Tam Renkli Ön Hizmet
Ürün Detayları
| Fiziksel Saha: | P6.67mm | Modül boyutu: | 320 * 320mm |
|---|---|---|---|
| Dolap Boyutu: | 960 * 960mm | Panel Başına Modül Sayısı (G * Y): | 3 * 3 |
| Panel Malzemesi: | Çelik / Alüminyum | ağırlık: | 65/45 kg / m2 |
| Gri tonlama: | 16 bit | Renkler: | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı: | 2.000: 1 | Ortalama Güç Tüketimi: | 360W / metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi: | 900W / metrekare | Parlaklık: | 6500nits |
| Yenileme hızı: | 1920HZ | Dikey Görüş Açısı: | 160 ° |
| Yatay Görüş Açısı: | 140 ° | Ömür Boyu Bekleyin: | 100,000Hrs |
| servis: | Ön | IP derecelendirme: | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı / Nem: | -20 ℃ -50 ℃ /% 10-% 90 | Depolama Sıcaklığı / Nem: | -20 ℃ -50 ℃ /% 10-% 90 |
| Vurgulamak |
led dijital billboard,açık led billboard |
||
Ürün Açıklaması
Reklam Tablosu için Billboard LED Ekran Açık Tam Renkli Ön Servis LED Ekranı
Billboard LED Ekran Özellikleri:
1. Yüksek fark, harika görsel performans;

2. Çok Fonksiyonlu Modül Tokası
Pürüzsüzlük ve hizalamayı sağlamak için modül ve kabin arasındaki boşlukları ayarlamak için tasarlanmış özel çok işlevli modül tokası

3. Açık Alan
IP65
Gündüz ve gece için ayarlanabilir parlaklık
7/24 çalışma modu için dayanıklı LED

4. Hızlı Kurulum ve Kolay Bakım
Hızlı kilit sistemi, hızlı ve kolay bir kurulumu garanti eder
Mechanica Ön Erişim

5. Enerji Tasarrufu Teknolojisi
Son teknoloji 'soğuk ekran' teknolojisi
Nomalden% 60 daha düşük güç
Normalden% 50 daha düşük sıcaklık

6. TCE, FCC, RoHS Sertifikasyonuna dayalı ürünler;

7. Yüksek Gri Tonlama

8. Farklı Kurulum

Billboard LED Ekranı Şartname
| Modeli | BOF-F |
| Piksel aralığı | 6,67 mm |
| Piksel yoğunluğu | 22376 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 960 mm * 960 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 144 * 144 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 65kg |
| Kabin Malzemesi | Kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) |
IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300 W / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10 50 ~ 60 Hz |
| Sıcaklık (işletim / depolama) |
-20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 bağıl nem /% 10 ~% 85 bağıl nem |
| MTBF | ≥1000 saat |
| Ömür | ≥100000 saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |


Şirket Bilgisi:
Shenzhen Bako Technology Co. Limited, uluslararası talepleri karşılamak için 6.000m²'lik son teknoloji üretim tesisi ile Shenzhen'de bulunan, 2009 yılından beri dünya çapında tam kapsamlı bir üretici ve LED ekran çözümleri sağlayıcısı ve yardımcı sistemleri.Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz için LED ekranların ve çözümlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımında tek noktadan alışveriş sağlıyoruz.
Ürünlerimiz spor, reklam, konserler, alışveriş merkezleri, stadyumlar, sergiler veya hayal gücünüze gelen diğer iç ve dış mekan etkinlikleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için iç mekan, dış mekan, sabit, kiralık ve yaratıcı LED Çözümleri yelpazesini içerir.
Kesinlikle ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini takip ediyor ve CE, FCC, UL, RoHS, CCC vb. Geçti. Tüm bu faktörler yüksek kaliteli LED ürünleri ve etkili hizmetler sağlıyor.
`` Profesyonel, Konsantrasyon, Odaklanma '' şirket kültürünü LED'i hedefliyoruz.LED teknolojisinin gelişmesi ve LED alanındaki mükemmel rekabet ile.
Avantaj:
Şirketimiz ayrıca mühendislerimizi size uzaktan kumanda, video ve telefon yoluyla ücretsiz olarak profesyonel kurulum rehberi ve eğitim sağlamak için ayarlayabilir.
Tüm ürünler birçok kez test edilecek ve% 100 ürünlerin gönderilmeden önce iyi olduğuna söz veriyorum.
Ürünler projelerinize göre özelleştirilebilir ve size CAD çizimini ücretsiz olarak sunar.
Tüm ekranlarımızı, modüllerimizi, yedek parçalarımızı tam iki yıl garanti ediyoruz.Bu süre zarfında, kendilerinde bir sorun varsa, ürünlerimizi ücretsiz olarak değiştirir veya onarırız.

Ürün Özellikleri
Reklam Tablosu için Billboard LED Ekran Açık Tam Renkli Ön Servis LED Ekranı 8-BOF-F.pdf Billboard LED Ekran Özellikleri: 1. Yüksek fark, harika görsel performans; 2. Çok Fonksiyonlu Modül Tokası Pürüzsüzlük ve hizalamayı sağlamak için modül ve kabin arasındaki boşlukları ayarlamak için tasarlanmış ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.