Reklam için 6000nit P8 Dış Mekan Sabit Led Ekranın yüksek parlaklığı
Ürün Detayları
| Panel Malzemesi: | Alüminyum Döküm | Parlaklık: | 6000 Nits |
|---|---|---|---|
| servis: | Arka | IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 |
| Yenileme hızı: | > 1.920 Hz | İşleme: | 16 bit |
| Vurgulamak |
6000nit Açık Sabit Led Ekran,SMD3535 Açık Sabit Led Ekran,FCC Ön Servis Led Ekran |
||
Ürün Açıklaması
Reklam için ön servis 6000nit P8 dış mekan sabit led ekran
P8 dış mekan sabit led ekran Özellikler:
1. 5500nit'lik yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığı altında görünür hale getirir;
2. Ön erişim modülü bakımı kolaylaştırır;
3. Nationstar ledleri, Meanwell güç kaynağı vb. Gibi yüksek kaliteli parçalar kullanma
P8 dış mekan sabit led ekran Özellikleri:
| BOF-B-8 | |
| Fiziksel Adım | 8 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD3535 |
| Piksel yoğunluğu | 15.625 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 320 × 160 |
| Panel Boyutları (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Panel Başına Modül YOK (G × Y) | 3 × 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 40 × 20 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 120 × 120 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (m²) | 65/45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360 W / m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W / m² |
| Parlaklık | ≥6500 nit |
| Yenileme hızı | > 1.920 Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey İzleme açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100, 000 Saat |
| Servis | Arka |
| IP derecelendirme | IP 65 |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20 ℃ -50 ℃ /% 10 -% 90 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -20 ℃ -50 ℃ /% 10 -% 90 |
| Tarama Yöntemi | 1/4 Tarama |
SSS:
S1: Web sitesinde fiyat yoksa ihtiyacım olan ürünleri nasıl satın alabilirim?
C: İhtiyacınız olan ürünlerle ilgili sorunuzu bize gönderebilirsiniz, satışlarımız sipariş vermenize yardımcı olmak için 24 saat içinde size cevap verecektir.
S2: Sorguma ne kadar sürede yanıt alabilirim?
Y: 24 saat içinde yanıt alacaksınız.
S3: Ne tür bir garanti sunuyorsunuz?
C: Farklı ürün farklı zaman çerçevesi garantisi sunar, ancak buradaki tüm ürünler en az 2 yıl garanti veriyoruz.
S4: Satış sonrası servis nasıl?
S5: Üretici olarak ne tür ödeme yöntemlerine sahipsiniz?
C: Ödeme süresi olarak T / T, Western union, L / C ve nakit alıyoruz.
S6: Malları teslim etmek ne kadar sürer?
C: Banka dekontunuzu aldığımızda malları hazırlamaya başlayacağız.Ödemenizi aldıktan sonra paket 10-15 iş günü içinde sevk edilecektir.
S7: Ne tür bir ambalaj sunuyorsunuz?
C: Paketleme işlemi sırasında, depolama ve teslimat sırasında malların iyi durumda olmasını sağlamak için önleyici tedbirler tarafımızca alınacaktır.
Ürün Özellikleri
Reklam için ön servis 6000nit P8 dış mekan sabit led ekran P8 dış mekan sabit led ekran Özellikler: 1. 5500nit'lik yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığı altında görünür hale getirir; 2. Ön erişim modülü bakımı kolaylaştırır; 3. Nationstar ledleri, Meanwell güç kaynağı vb. Gibi yüksek kaliteli par...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.