Dış Mekan için P8 Sabit Enerji Tasarruflu Billboard LED Ekran
Ürün Detayları
| Fiziksel Saha: | 8mm | Panel Malzemesi: | Çelik / Alüminyum |
|---|---|---|---|
| servis: | Ön arka | Görüş açısı: | 160 ° / 140 ° |
| Yenileme hızı: | > 1920Hz | Kontrast Oranı: | 2000: 1 |
| Parlaklık: | > 6500nits | IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 |
| Vurgulamak |
IP65 Billboard LED Ekran,IP54 Reklam Panosu LED Ekran,8mm Billboard LED Ekran |
||
Ürün Açıklaması
2021 Yeni Fiyat P8 Açık Sabit Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu LED Ekran Görüntüsü
Enerji Tasarruflu LED İlan Tahtası Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 8mm.
2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160 ° / 140 °.
3, Dijital Süreç: 16 bit.
4, Standart kabin boyutu: Özelleştirilmiş, kabin ağırlığı: 40kg / Sqm.
5, Garanti: 2 yıl.
6, Önerilen minimum izleme mesafesi: 10m.
Enerji Tasarruflu LED Ekran Açıklaması:
Bako Vision dış mekan Enerji Tasarruflu Led dijital reklam panoları pikseli, bu pikseller içinde 8mm, 10mm içerir, 8mm en çok satan ve en uygun maliyetli seridir.
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Uygulaması:
Bako Vision dış mekan led elektronik reklam panoları, yaygın olarak direklere monte edilir, tek direğe monte, çift direğe monte veya üç kutuplu monte edilir, havaalanı, otobüs istasyonu, demiryolu, hükümet, okul, alışveriş merkezi, halka açık yerler için reklam veya yayın yapar, reklam medyası vb.
Enerji Tasarruflu LED İlan Tahtası Özellikleri:
1, Yüksek IP Derecesi IP65, her koşul için uygun iyi su geçirmez ve toz direnci.
2, Daha geniş erişim için geniş görüş açısı 160 °, aynı görüntü kalitesi çıkışı ile her yönde kesintisiz, büyük toplantılar için uygundur.
3, 4.000nit'ten 6.000nit'e kadar yüksek parlaklık, her yönden hatta doğrudan güneş ışığına kadar görülebilir.
4, fanlarla iyi ısı dağılımı ve meanwell güç kaynağı, uzun ömür.
5, 2.000Hz'e kadar yüksek taze oran, 2.000: 1'e kadar yüksek kontrast, canlı renkler.
6, Bako Vision Enerji Tasarrufu tekniği ile güç tüketimi 360W / Sqm'den 90W / Sqm'ye düşer.10 Sqm ekran takarsanız ve günde 15 saat yakarsanız.O zaman eski bir ürün kullanırsanız bir yıl 19.710 Kw / saat tüketir, enerji tasarruf ekranımızı kullanırsanız bir yıl sadece 4927.5 Kw / saat tüketir, bir yıl 14782.5 Kw / saat tasarruf sağlar.Bu, enerji maliyetinizden büyük ölçüde tasarruf sağlayabilir.
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Şartname:
| Fiziksel Adım | 8mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD3535 |
| Piksel yoğunluğu | 15.625 piksel / Sqm |
| Modül Boyutları (G x Y) (mm) | 320 x 320 |
| Panel Boyutları (mm) | 960 x 960 x 150 |
| HAYIR.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 3 x 3 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 40 x 40 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 120 x 120 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (kg / Sqm) | 40 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360 W / Metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W / Metrekare |
| Enerji Tasarrufundan Sonra Ortalama Güç | 90 W / Metrekare |
| Enerji Tasarrufundan Sonra Maksimum Güç | 230 W / Metrekare |
| Parlaklık | > 6.500 nit |
| Yenileme hızı | > 1.920 Hz |
| Dikey Görüş Açısı | 160 ° |
| Yatay Görüş Açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| Servis | Arka |
| IP Derecesi (Ön / Arka) | IP 65 |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20ºC - 50ºC /% 10 -% 90 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -20ºC - 50ºC /% 10 -% 90 |
| Tarama Yöntemi | 1/10 Tarama |
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Durum

Hizmetlerimiz
Ön üretim
- Müşterilerin eksiksiz gereksinimlerini alın.
- Kapsamlı bir analiz yapmak için.
- En makul ve bilimsel bir çözüm sunun.
- Özel tasarım.
Üretimde
- Müşteriler için ilerleme güncellemesi üretmek.
- Müşteriler için özel kurulum CAD ve tasarım diyagramı.
Servisten sonra
- 2 yıl ücretsiz bakım.
- Herhangi bir müşteri için herhangi bir teknik destek için 5 yıl çevrimiçi hizmet için haftada 7 gün, günde 24 saat.
- Fabrikada müşteriler için ücretsiz eğitim.
- Gerekirse mühendis yerinde rehberimiz.
Ürün Özellikleri
2021 Yeni Fiyat P8 Açık Sabit Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu LED Ekran Görüntüsü Enerji Tasarruflu LED İlan Tahtası Hızlı Ayrıntılar: 1, Piksel Aralığı: 8mm. 2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160 ° / 140 °. 3, Dijital Süreç: 16 bit. 4, Standart kabin boyutu: Özelleştirilmiş, kabin ağırlığı: ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.