Enerji Tasarruflu P8 Dış Mekan Sabit LED Ekran Dijital Tabela LED Billboard
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 10mm | Malzeme: | Kalıp Kesme Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 5.500 nit | Yenileme hızı: | 1920HZ |
| Sertifika: | CE,UL,FCC,ISO9001 | Dolap Boyutu: | 960 x 960 x 10 mm |
| Vurgulamak |
SMD3535 Dış Mekan Sabit LED Ekran,P8 Dış Mekan Sabit LED Ekran,P8 dış mekan led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Enerji Tasarruflu P8 Dış Mekan Sabit LED Ekran Dijital Tabela LED Billboard
Açık P8 Sütun Ayakta Reklam LED Ekran Dijital Tabela LED Billboard
Dış Mekan P8 LED Reklam Panosu Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 8mm
2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°.
3, Dijital İşlem: 16 bit.
4, Standart dolap boyutu: Özelleştirilmiş, dolap ağırlığı: 65kg/Sqm.
5, Garanti: 2 yıl.
6, Önerilen minimum izleme mesafesi: 10m.
Açık P8 LED Reklam Panosu Açıklama:
bako Vision dış mekan led dijital reklam panoları pikseli 4.81mm, 6.67mm, 8mm, 10mm, 16mm'dir, bu pikseller içinde 4.81mm,6.67mm,8mm en çok satan ve en uygun maliyetli seridir.
Enerji Tasarruflu LED Billboard Uygulaması:
Bako Vision dış mekan led elektronik reklam panoları, direklere, tek direğe monte, çift direğe monte veya üç direğe monte edilir, havaalanı, otobüs istasyonu, demiryolu, hükümet, okul, alışveriş merkezi, halka açık yerler için reklam veya yayın yapar, reklam medyası vb.
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Özellikleri:
1, Yüksek IP Derecesi IP65, iyi su geçirmezlik ve toz direnci, her koşul için uygundur.
2, Daha geniş erişim için 160 ° geniş görüş açısı, aynı görüntü kalitesi çıkışıyla her yönde kesintisiz, büyük toplantılar için uygun.
3, 6.000nit'ten 9.000nit'e kadar yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığına kadar her yönden görülebilir.
4, fanlar ile iyi ısı dağılımı ve ortalama güç kaynağı, uzun kullanım ömrü.
5, 2.000Hz'e kadar yüksek tazeleme hızı, 2.000:1'e kadar yüksek kontrast, canlı renkler.
İhtiyaçlarınızı karşılamak için 6,±10° ayarlanabilir, yaratıcı tasarım;
7, Bako Vision Enerji Tasarrufu tekniği ile güç tüketimi 360W/Sqm'den 90W/Sqm'ye düşer.10 Metrekarelik bir ekran takarsanız ve günde 15 saat aydınlatırsanız.Daha sonra bir önceki ürünü kullanırsanız bir yılda 19.710 Kw/h, enerji tasarruf ekranımızı kullanırsanız yılda sadece 4927.5 Kw/h tüketir, yılda 14782.5 Kw/h tasarruf sağlar.Bu, enerji maliyetinizden çok tasarruf edebilir.
Reklam LED Billboard Şartname:
| fiziksel adım | 8mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD3535 |
| Piksel yoğunluğu | 15.625 piksel/m² |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 256 x 256 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 1280 x 768 x 150 |
| HAYIR.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 5x3 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 32x32 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 160 x 96 |
| Panel Malzemesi | Çalmak / Alüminyum |
| Ağırlık (kg/m²) | 40 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360 W / metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900W / metrekare |
| Enerji Tasarrufu Sonrası Ortalama Güç | 90 W / Metrekare |
| Enerji Tasarrufu Sonrası Maksimum Güç | 230 W / Metrekare |
| Parlaklık | >6500 nit |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Dikey Görüş Açısı | 160 ° |
| Yatay Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20ºC - 50ºC / %10 - %90 |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -20ºC - 50ºC / %10 - %90 |
| Tarama Yöntemi | 1/10 Tarama |
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Durum

Hizmetlerimiz
ön üretim
- Müşterilerin tam gereksinimlerini alın.
- Kapsamlı bir analiz yapmak için.
- En makul ve bilimsel çözümü sunun.
- Özelleştirilmiş tasarım.
üretimde
- Müşteriler için ilerleme güncellemesi üretmek.
- Müşteriler için özel kurulum CAD ve tasarım şeması.
Servisten sonra
- 2 yıl ücretsiz bakım.
- Herhangi bir müşteri için herhangi bir teknik destek için 5 yıl çevrimiçi hizmet için haftada 7 gün, günde 24 saat.
- Fabrikadaki müşteriler için ücretsiz eğitim.
- Kurulumu desteklemek için mühendisi yerinize gidin.
Ürün Özellikleri
Enerji Tasarruflu P8 Dış Mekan Sabit LED Ekran Dijital Tabela LED Billboard Açık P8 Sütun Ayakta Reklam LED Ekran Dijital Tabela LED Billboard Dış Mekan P8 LED Reklam Panosu Hızlı Ayrıntılar: 1, Piksel Aralığı: 8mm 2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°. 3, Dijital İşlem: 16 bit. 4, Standart ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.