IP65 Suya Dayanıklı Toz Geçirmez Dış Mekan Ayağı Standı LED Reklam Reklam Panosu Ekranı
Ürün Detayları
| Panel Malzemesi: | Çelik / Alüminyum | Parlaklık: | > 6.000 nit |
|---|---|---|---|
| servis: | Arka | IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 |
| Yenileme hızı: | > 1.920 Hz | İşleme: | 16 bit |
| Vurgulamak |
IP65 Dış Mekan Sabit LED Ekran,IP54 Dış Mekan Sabit LED Ekran,IP54 LED Reklam Billboard Ekranı |
||
Ürün Açıklaması
IP65 Suya Dayanıklı Toz Geçirmez Dış Mekan Ayağı Standı LED Reklam Reklam Panosu Ekranı
P4 Dış Mekan Sabit Led Billboard Teşhir Paneli Şartname
| BOF-B-4 | |
| fiziksel adım | 4 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD1818 |
| Piksel yoğunluğu | 62.500 piksel/m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 320 × 160 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Panel Başına Modül Sayısı (G × Y) | 3 × 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 80 × 40 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 240 × 240 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (m²) | 65/45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360W/m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W/m² |
| Parlaklık | ≥5500 nit |
| Yenileme hızı | >1,920 Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Arka |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20℃-50℃ / %10-%90 |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -20℃-50℃ / %10-%90 |
| Tarama Yöntemi | 1/8 Tarama |
Şirket tanıtımı:
LED Vision Technology Limited , 2005 yılında, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranların dünya standartlarında bir üreticisi olan Shenzhen'de başladı ve yurtiçi ve yurtdışı pazarlar arasında üst düzey profesyonel müşterilere odaklandı.BAKOVISION, standart LED ekranların yanı sıra OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin terzi çalışmalarını sağlayabilecek kapasitededir.
LED Vision Technology Limited 'nin avantajları:
1. 12 yıldan fazla bir süredir led ekran sektöründe faaliyet göstermekteyiz;
2. 500 kalifiye işçi ve 100 yetenekli mühendis ile 20.000 metrekareden fazla atölye;
3. 200 ülkeye ihracat ve %98'i müşterilerimizden olumlu geribildirim aldı;
4. Bazı ürünler reddot ödülü kazandı;
5. Biz sadece yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda profesyonel çözüm, yerinde inceleme, çerçeve çizimi, kurulum sırasında rehberlik, eğitim, 24 saat çevrimiçi satış sonrası servis gibi tam paket çözümler sunuyoruz.
Ürünlerimizin özellikleri:
1. Farklı IP oranı

2. Çok sıcak alanlarda, siyah renkli dolap yerine beyaz renkli dolap yaparız, böylece beyaz dolap güneşten daha az ısı alır;
3. Kabinin içinde, toz geçirmez ağ gömülüdür, özellikle otoyol, tatlı alanı vb.
4. Yüksek sıcaklık led ekranın katili olduğundan, tükenmiş fanlar ısı emici için kabin kutusunun içine yerleştirilmiştir;
5. Deniz adası veya otoyol gibi yerler için, çift katlı kabin sunuyoruz ve nemi önlemek için daha kalın boya tabakası fırçalıyoruz;
6. Dış mekan reklamları gösterimi için, güvenilirlik ve mükemmel performans nedeniyle yalnızca Nationstar ledlerinin müşterilerine öneriyoruz;
7. Sipariş sabitlendikten sonra, gerçek kurulum yerine dayalı olarak referans için müşterilerimiz için çerçeve tasarımı yapacağız;

8. Kurulumun ortasında, müşterilerimize kurulumun nasıl yapılacağını yönlendirmek için mühendis gönderiyoruz;



Ürün Özellikleri
IP65 Suya Dayanıklı Toz Geçirmez Dış Mekan Ayağı Standı LED Reklam Reklam Panosu Ekranı P4 Dış Mekan Sabit Led Billboard Teşhir Paneli Şartname BOF-B-4 fiziksel adım 4 mm Piksel Yapılandırması SMD1818 Piksel yoğunluğu 62.500 piksel/m² Modül Boyutları (G × Y) (mm) 320 × 160 Panel Ölçüleri (mm) 960 ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.