P8 Dış Mekan Bulut Kontrolü Reklam Panosu Led Ekran Dış Mekan Duvara Monte Ekran
Ürün Detayları
| Fiziksel Saha: | 8mm | Panel Malzemesi: | Çelik / Alüminyum |
|---|---|---|---|
| servis: | Ön arka | Görüş açısı: | 160 ° / 140 ° |
| Yenileme hızı: | > 1920Hz | Kontrast Oranı: | 2000: 1 |
| Parlaklık: | > 6500nits | IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 |
| Vurgulamak |
P8 Billboard LED Ekran,IP65 Billboard LED Ekran,IP65 billboard led ekran |
||
Ürün Açıklaması
P8 Dış Mekan Bulut kontrolü Reklam Panosu Led Ekran Dış Mekan Duvara Monte Ekran
Dış Mekan Sabit Billboard Özellikleri
* 4 mm'den 16 mm'ye kadar olan aralıkları kapsayan 960 x 960 mm'lik bir standart şasi
* Derin siyah seviyesi, kontrast oranı 4000:1
* Fanlı Çelik Dolap, Sıcak havalar için soğutma sistemi
* İnce, yaklaşık 100 mm kalınlık
* Uygun parlaklık, dış mekan gündüz ve gece için ayarlanabilir
* Hızlı kilit sistemi tasarımı, hızlı ve kolay kurulumu garanti eder
* Ön ve arka erişim
* Dış mekan sınıfı, IP65 ön
LED Reklam Panosu Şartname:
| fiziksel adım | 8mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD3535 |
| Piksel yoğunluğu | 15.625 piksel/m² |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 320 x 320 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 960x960x150 |
| NUMARA.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 3x3 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 40x40 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 120 x 120 |
| Panel Malzemesi | Çalmak / Alüminyum |
| Ağırlık (kg/m²) | 40 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360 W / Metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W / Metrekare |
| Enerji Tasarrufu Sonrası Ortalama Güç | 90 W / Metrekare |
| Enerji Tasarrufu Sonrası Maksimum Güç | 230 W / Metrekare |
| Parlaklık | >6500 nit |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Dikey Görüş Açısı | 160 ° |
| Yatay Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20ºC - 50ºC / %10 - %90 |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -20ºC - 50ºC / %10 - %90 |
| Tarama Yöntemi | 1/10 Tarama |
Duvara Monte Ekran Durum

SSS
Q1: LED Ekranınızın garantisi nedir?
A1: Led ekranımız için 2 yıl garantimiz ve led lambaların 100.000 saat ömrü var.
S2: Satış öncesi hizmetiniz ve satış sonrası hizmetiniz ne olacak?
A2: Satış öncesi hizmet için: Profesyonel bir satış ekibimiz ve sorunuza 7/24 cevap vermeye istekli 12 yıllık bir teknik ekibimiz var.Projeniz için eksiksiz bir çözüm sunabiliriz!
Satış sonrası hizmet için: Yedek parça ile boken modüllerini nasıl kullanacağınızı, ekranları nasıl ayarlayacağınızı ve boken modüllerini nasıl değiştireceğinizi size anlatabiliriz.
Ayrıca, sorunları çözmek için ülkenize teknik gönderebiliriz.Çoğunlukla, led ekranımızın garanti süresi içinde büyük sorunları olmayacaktır!
S3: Ödeme süreniz nedir?Teslimat ne kadar sürer?
A3: T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz, hem T/T hem de L/C için, peşin en az %30 depozito ve teslimattan önce geri kalan %70.
Depozitoyu aldıktan sonra ortalama Üretim süremiz 16 gündür.
S4: Kontrol sistemi nedir?
A4: Senkronizasyon kontrolü için: Nova, Linsn veya Colorlight kontrol sistemi kullanıyoruz.
Asenkron kontrol için: Onbon veya Xixun kontrol sistemi kullanıyoruz.
Q5: led ekran ürün kalitesini nasıl sağlayabilirsiniz?
A5: Led ekran kalitemiz, 14 yıldır güvendiğimiz temel yetkinliğimizdir.
Kaliteli ürünler yapmak için her standart sürecimiz var.
Garanti süresi içinde herhangi bir kalite hatası olursa, size e-posta ile geri ödeme yapacağız.
Ürün Özellikleri
P8 Dış Mekan Bulut kontrolü Reklam Panosu Led Ekran Dış Mekan Duvara Monte Ekran Dış Mekan Sabit Billboard Özellikleri * 4 mm'den 16 mm'ye kadar olan aralıkları kapsayan 960 x 960 mm'lik bir standart şasi * Derin siyah seviyesi, kontrast oranı 4000:1 * Fanlı Çelik Dolap, Sıcak havalar için soğutma ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.