Fan Tasarımı Olmadan Açık P3.8mm LED Reklam Panosu Soğutma Ekranı
Ürün Detayları
| fiziksel adım: | 3,8 mm | Panel Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|---|---|
| servis: | Arka | Yenileme hızı: | >1920Hz |
| Kontrast Oranı: | 2000:1 | Parlaklık: | >5500nit |
| Vurgulamak |
P3.8mm LED Reklam Panosu,1920Hz Dış Mekan LED Panosu,5500nits LED Billboard Reklamcılığı |
||
Ürün Açıklaması
Fan Tasarımı Olmadan Açık P3.8mm LED Reklam Panosu Soğutma Ekranı
Dış Mekan P3.8 Enerji Tasarruflu Billboard Led Ekran, Fan tasarımı olmadan Soğutma Ekranı
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 3.8mm
2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°.
3, Dijital İşlem: 16 bit.
4, Standart dolap boyutu: 960 x 960mm, dolap ağırlığı: 45kg/Sqm.
5, Garanti: 2 yıl.
6, Önerilen minimum izleme mesafesi: 5m.
Enerji Tasarruflu LED Billboard Uygulaması:
Bako Vision dış mekan led elektronik reklam panoları, direklere, tek direğe monte, çift direğe monte veya üç direğe monte edilir, havaalanı, otobüs istasyonu, demiryolu, hükümet, okul, alışveriş merkezi, halka açık yerler için reklam veya yayın yapar, reklam medyası vb.
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Özellikleri:
1, Yüksek IP Derecesi IP65, iyi su geçirmezlik ve toz direnci, her koşul için uygundur.
2, Daha geniş erişim için 160 ° geniş görüş açısı, aynı görüntü kalitesi çıkışıyla her yönde kesintisiz, büyük toplantılar için uygun.
3, 5.000 nit ile 6.000 nit arasında yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığına karşı bile her yönden görülebilir.
4, fanlar ile iyi ısı dağılımı ve ortalama güç kaynağı, uzun kullanım ömrü.
5, 2.000Hz'e kadar yüksek tazeleme hızı, 2.000:1'e kadar yüksek kontrast, canlı renkler.
İhtiyaçlarınızı karşılamak için 6,±10° ayarlanabilir, yaratıcı tasarım;
7, Bako Vision Enerji Tasarrufu tekniği ile güç tüketimi 360W/Sqm'den 90W/Sqm'ye düşer.10 Metrekarelik bir ekran takarsanız ve günde 15 saat aydınlatırsanız.Daha sonra bir önceki ürünü kullanırsanız bir yılda 19.710 Kw/h, enerji tasarruf ekranımızı kullanırsanız yılda sadece 4927.5 Kw/h tüketir, yılda 14782.5 Kw/h tasarruf sağlar.Bu, enerji maliyetinizden çok tasarruf edebilir.
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Şartname:
| fiziksel adım | 3,8 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD1921 |
| Piksel yoğunluğu | 63.504 piksel/Sqm |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 320 x 320 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 960x960x150 |
| NUMARA.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 3x3 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 84 x 84 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 252 x 252 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum |
| Ağırlık (kg/m²) | 45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 190W / metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 200 W /panel |
| Enerji Tasarrufu Sonrası Ortalama Güç | 600 W / Metrekare |
| Enerji Tasarrufu Sonrası Maksimum Güç | 230 W / Metrekare |
| Parlaklık | >6500 nit |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Dikey Görüş Açısı | 160 ° |
| Yatay Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Ön arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP65 / IP54 |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20ºC - 50ºC / %10 - %90 |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -20ºC - 50ºC / %10 - %90 |
| Tarama Yöntemi | 1/8 Tarama |
Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Durum:










Ürün Özellikleri
Fan Tasarımı Olmadan Açık P3.8mm LED Reklam Panosu Soğutma Ekranı Dış Mekan P3.8 Enerji Tasarruflu Billboard Led Ekran, Fan tasarımı olmadan Soğutma Ekranı Enerji Tasarruflu LED Reklam Panosu Hızlı Ayrıntılar: 1, Piksel Aralığı: 3.8mm 2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°. 3, Dijital İşlem: ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.